Nachádzaš sa tu: www.vendea.sk Vitajte na stránkach spoločnosti Vendea, s.r.o.

Vitajte na stránkach spoločnosti Vendea, s.r.o.

(32 hlasov, priemerne 4.69 z 5)


Spoločnosť Vendea, s.r.o. sa zaoberá činnosťami spojenými so všetkým, čo sa týka nápojových automatov, predajných automatov, kávovarov, surovín pre automaty a kávovary, či zabezpečovaním pitného režimu pre firmy a organizácie aj formou zariadení typu postmix alebo výrobníkov sódy a výdajníkov vody.

Zameriavame sa na prevádzku vlastnej siete nápojových automatov, prenájmom, predajom, servisom a technickou podporou pre prevádzkovateľov automatov (nápojové automaty, predajné automaty a automaty na kusový tovar, automaty na výdaj džúsu, kávovary, výrobníky sódy a výdajníky vody, postmixy).

Pre všetky druhy automatov máme v ponuke kompletný sortiment surovín.

Ponúkame Vám produkty firiem a značiek AZKOYEN, COGES, SandenVendo, Philips Saeco, ASSET, SINOP, AlpenDrink, SATRO, DEK, DeMAR, Huhtamaki, Veriplast a DOPLA PAP.

Azkoyen je výrobca sortimentu automatov, ktorý zahŕňa nápojové automaty (instant, espresso), automaty na kusový tovar (studené nápoje, kusový tovar, kombinované) automat na výdaj džúsu a automaty na výdaj chladenej stravy.

Firmy COGES a SandenVendo dodávajú zariadenia pre kompletné vybavenie celého platobného systému, t.j. hotovostné aj bezhotovostné platby (kreditné karty, kľúče, žetóny).

Philips s radou kávovarov Philips Saeco je špecialistom na plne automatické espresso kávovary.  Jej cieľom je vyrábať vysoko kvalitné produkty a poskytnúť zákazníkom ľahko ovládateľný a luxusný tovar pre každodený život.

ASSET - výdajníky vody a sódy s priamym pripojením na vodovodný rozvod.

Koncentráty ovocných šťiav zn. AlpenDrink pre naše automaty na výdaj džúsu obsahujú až 24% prírodnej ovocnej šťavy, sú bez pridania cukru a preto sú vhodné aj pre diabetikov.

Vendea, s.r.o. Vám ponúka kvalitné suroviny značiek SATRO, DEK a DeMAR - aj pre zákazníkov, ktorí nevlastnia, resp. nepredávajú alebo neprenajímajú automaty.

Sme malá firma vyznačujúca se jednoduchosťou riadenia. Nechceme byť najväčším operátorom na slovenskom trhu s najväčším počtom umiestnených automatov,  ani vedúcou európskou spoločnosťou poskytujúcou prvotriedne služby, nechceme zvolávať tlačové konferencie, nepotrebujeme zbytočnú publicitu, chceme spokojných klientov, to je cieľ našej práce.

Nechceme byť najväčší, chceme byť najlepší !

Značky, s ktorými pracujeme: