Vendea, s.r.o. je oficiálny distribútor predajných automatov TCN

Stali sme sa oficiálnym distribútorom predajných automatov firmy TCN, čo je národný high-tech podnik a národný import & export podnik, ktorý sa špecializuje na poskytovanie vysoko kvalitných produktov predajných automatov a samoobslužných maloobchodných systémových riešení.

TCN za posledných 19 rokov sa stala v Číne jedným z najväčších výrobcov predajných automatov čo dosiahla neustálym profesionálnym úsilím. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu, vyspelým technologickým aplikáciám a vynikajúcemu výkonu spoločnosť vyvinula a vyrobila sériu produktov, ktoré sa používajú vo viac ako 100 krajinách a regiónoch po celom svete.

Spoločnosť TCN sa nachádza v meste Ningxiang City, Hunan Province. V súčasnosti má závod s  rozlohou viac ako  200 000 metrov štvorcových, ročnú výrobnú kapacitu  300 000 jednotiek ročne, fixné aktíva vo výške viac ako 500 miliónov juanov a kumulovaný predaj viac ako 100 000 jednotiek predajných automatov.

TCN je podpredsedom CCAGM China Vending Association, podpredsedom Ázijsko -pacifickej vendingovej asociácie, členom NAMA a členom EVA.

S pobočkami v Austrálii, Singapure a Guangzhou je TCN odhodlaná stať sa jedným z najlepších dodávateľov predajných automatov na svete.

Viac na stránke:   Tovarové automaty >>