O firme

Firma Vendea, s.r.o. vznikla v roku 2004 a počas celej existencie sa zaoberá činnosťami spojenými so všetkým, čo sa týka kávomatov, nápojových automatov, snackových automatov, predajných automatov, automatov na jedlo, surovín pre automaty, či zabezpečovaním pitného režimu pre firmy a organizácie aj formou zariadení typu postmix alebo výrobníkov sódy a výdajníkov vody. Do nášho portfólia patrí vlastná pražiareň zrnkovej kávy a vlastná výroba cukrových sirupov bez umelých sladidiel. K automatom dodávame aj platobné systémy a to hlavne mincovníky, akceptory bankoviek alebo systém na platbu bankovými kartami. K týmto systémom je možné si od našej firmy zaobstarať aj systém na sledovanie údajov z predajných automatov, tzv. telemetriu alebo zariadenie na overenie veku kupujúceho. Na všetky zariadenia dodané našou spoločnosťou zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

Zameriavame sa na prevádzku vlastnej siete predajných automatov, prenájmom, predajom, servisom a technickou podporou pre prevádzkovateľov automatov (nápojové automaty, predajné automaty a automaty na kusový tovar, postmixy).

Pre všetky druhy automatov máme v ponuke kompletný sortiment surovín.

Ponúkame Vám produkty firiem a značiek TCN, DeMAR, DARKOFF, ICT, NAYAX, SINOP.

TCN - jedna z najväčších tovární na predajné automaty v Číne, má závody s viac ako 100 000 štvorcovými metrami, fixné aktíva až do viac ako 500 miliónov RMB.
Poskytuje predajné automaty s mediálnou dotykovou obrazovkou, predajné automaty s pásovým dopravníkom a kombinované predajné automaty a predajné automaty na mieru. Všetky predajné automaty môžu mať inteligentný systém diaľkového riadenia. TCN neposkytuje len predajné automaty, ale aj systémové riešenia. TCN vyváža stroje do viac ako 100 krajín, ako je Slovensko, Singapur, Austrália, Amerika, Kanada, Francúzsko, Veľká Británia, Rusko a tak ďalej.

ICT - dodáva zariadenia platobného systému, t.j. mincovíky, akceptory bankoviek a aj zariadenia na overovanie veku.

NAYAX - dodávateľ platobných systémov na platbu bankovou kartou a telemetrie.

SINOP - postmixy, výdajníky vody a sódy s priamym pripojením na vodovodný rozvod.

TANA - naša značka sirupov, ktoré vyrábame v 16 príchutiach. Sú vhodné na použitie v postmixových zariadeniach, na prípravu limonád alebo radlerov ale aj pre bežnú konzumáciu.

DeMAR - naša značka zrnkovej kávy, ktorú dodávame ako 100% Arabicu alebo 70% Arabica 30% Robusta.

Vendea, s.r.o. Vám ponúka kvalitné suroviny značiek DARKOFF a DeMAR - aj pre zákazníkov, ktorí nevlastnia, resp. nepredávajú alebo neprenajímajú automaty.

Sme malá firma vyznačujúca se jednoduchosťou riadenia. Nechceme byť najväčším operátorom na slovenskom trhu s najväčším počtom umiestnených automatov,  ani vedúcou európskou spoločnosťou poskytujúcou prvotriedne služby, nechceme zvolávať tlačové konferencie, nepotrebujeme zbytočnú publicitu, chceme spokojných klientov, to je cieľ našej práce.

Nechceme byť najväčší, chceme byť najlepší !


Tradícia a skúsennosti
Zaoberáme sa vendingovými službami už viac ako 19 rokov.
Všetky typy automatov
Spolupracujeme s firmou TCN, ktorá je symbolom dôvery a technologických inovácií.
Vlastné produkty
Máme vlastnú pražiareň zrnkovej kávy a vlastnú výrobu sirupov pre postmix.
Sme sociálny
Myslíme aj na ľudí s hendikepom a preto sme zriadili chránenú dielňu.