• Automat na predaj mäsa a mäsových výrobkov

  Kde sú tie časy, keď sa mäso kupovalo iba u mäsiara. Dnes vám ho dokáže predať aj predajný automat. Tento typ automatu je vhodný nie len na predaj mäsa ale na predaj všetkých tovarov, ktoré potrebujú chladiť alebo mraziť. Automat má totiž rozsah teplôt od -18°C do + 25°C.

 • Automat na predaj vajec

  Automat na predaj vajec

  Predávať vajíčka v automate nie je žiaden problém, pokiaľ použijete ten správny predajný automat. Automat používa výťah aby sa zabránilo poškodeniu vydávaného tovaru. Chladenie je možné nastaviť od 4 ºC.

 • Mrazené potraviny z automatu?

  Áno aj to je už možné. Nový predajný automat na predaj mrazených potravín TCN je tu! Tento automat vyniká svojou výbornou mraziacou účinnosťou až do -18 stupňov. Predajný automat podporuje mrazenie, chladenie, a režim izbovej teploty. Dôležité je to, že tento predajný automat má výťah zabezpečený proti zmrazeniu a funguje tak, že každých 60-120 minút sa pohybuje, aby sa na ňom odstránil ľad a námraza.

 • Predajný automat na predaj vajec

  Predávať vajíčka v automate nie je žiaden problém, pokiaľ použijete ten správny predajný automat. Máte špecifický tovar a chceli by ste ho predávať cez automat? Dajte nám vedieť a ten správny typ predajného automatu vám odporučíme.

 • TCN skrinkový automat

  Skrinkové automaty TCN - komplexné predajné riešenie

  Skrinkové automaty TCN sú predajným zariadením, ktoré poskytuje komplexnú škálu funkcií pre predaj rôznych kategórií produktov.
  Tieto skrinky sa vyznačujú bezkonkurenčnou teplotnou flexibilitou. Od udržiavania okolitej teploty cez možnosť chladenia alebo ohrevu.
  Inteligentné skrinky TCN bez námahy pojmú širokú škálu produktov a zabezpečia ich optimálne uchovanie.
  Sú určené pre rôzne kategórie tovarov. Od občerstvenia, nápojov, krehkých výrobkov, kvetov, farmárskych produktov, autokozmetiky až po výrobky pre dospelých, ovocie, zeleninu, vajíčka, mäsové výrobky, čerstvé produkty, kozmetiku, rôzne chúťky, koláče, hamburgery alebo jedlá v krabiciach.
  Charakteristickou vlastnosťou je jednoduchá správa, ktorá sa vyznačuje používateľsky prívetivým backendom, ktorý zjednodušuje prevádzkové úlohy. Okrem toho skrinkové automaty TCN podporujú rôzne možnosti platieb, od bankoviek, mincí až po platby bankovou kartou.
  Zjednodušením procesu nákupu tieto skrinky zaručujú bezproblémový a používateľsky prívetivý zážitok pre spotrebitelia.

 • Vendea, s.r.o. je oficiálny distribútor predajných automatov TCN

  Stali sme sa oficiálnym distribútorom predajných automatov firmy TCN, čo je národný high-tech podnik a národný import & export podnik, ktorý sa špecializuje na poskytovanie vysoko kvalitných produktov predajných automatov a samoobslužných maloobchodných systémových riešení.